BLACK FRIDAY! -30% NA WSZYSTKIE PRODUKTY

Co to jest Nutriair?Dyfuzor Nutriair to produkt, który poprzez inhalację skutecznie dostarcza odżywcze składniki do płuc. Oferujemy 9 różnych urządzeń, które pozwalają wybrać sposób, w jaki chcesz się czuć w każdej sytuacji. Ponadto wszystkie oleje Nutriair są bezalkoholowe, bezglutenowe, bez cukru i nie zawierają absolutnie nikotyny. Chociaż możesz się uzależnić od czucia się świetnie przez cały czas. Wygoda jest kluczem, dlatego każde urządzenie Nutriair mieści się w kieszeni i jest całkowicie jednorazowe. Nigdy nie musisz się martwić o ich ładowanie (masz wystarczająco dużo ładowarek) lub ich uzupełnianie. Nie ma trudnych do połknięcia tabletek, płynów do picia i kalorii. Nasze jedenaście różnych urządzeń pomaga poczuć się pełnym energii, szybko zasnąć, kontrolować apetyt, zapobiegać objawom kaca, wyciszyć się, uzyskać poprawę koncentracji oraz zapewniają lepsze doznania seksualne. 

Nutriair to innowacyjny sposób na dostarczanie witamin

Nutriair dostarcza składniki odżywcze do płuc poprzez mikro-aerozol. To duże, fantazyjne słowo, które w zasadzie oznacza, że ​​jesteśmy w stanie transportować je nawet do najmniejszych obszarów płuc, gdzie są wchłaniane do krwioobiegu.

Wybór inhalacji zamiast spożycia pozwala również na szybsze wchłanianie i praktycznie eliminuje skutki uboczne i stres na wątrobie, a także reakcję fizjologiczną na kontrolowanych poziomach. Krótko mówiąc, stworzyliśmy innowacyjny system przyjmowania składników odżywczych, który jest absurdalnie prosty i wygodny.

Jeden inhalator to około 200 prostych inhalacji, które dostarczą do Twoich płuc niezbędne składniki lub po prostu wypełnią Twoje podniebienie ulubionym smakiem. To w przełożeniu na czas wystarcza średnio na od 1 do 3 tygodni.

Zalecamy użytkownikom Nutriair stosowanie produktu w wieku 18 lat lub starszym. Nutriair nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące piersią lub osoby z chorobami układu oddechowego.nutriairdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl