BLACK FRIDAY! -30% NA WSZYSTKIE PRODUKTY

Waporyzator Nutriair Najważniejsze Informacje

Dowiesz się jak działa elektroniczny dyfuzor z witaminami wspomagającymi relaks i zdrowy sen.

 • Jak działa waporyzator Nutriair?

Urządzenie Nutriair podgrzewa naszą charakterystyczną mieszankę płynnych składników odżywczych, która zamienia się w parę, a następnie jest wdychana przez usta i absorbowana przez ciało.

 • Skąd będę wiedział, że moje urządzenie z witaminami do inhalacji Nutriair jest wyczerpane?

Jak wyczerpie Ci się olejek, który jest w Nutriair to zielona dioda kontrolna na końcu urządzenia zacznie mrugać lub już nie będzie wytwarzać pary.

 • Czy Nutriair to e-papieros?

Nutriair to nie E-PAPIEROS. E-papierosy zawierają nikotynę, podczas gdy nutriair nigdy nie zawiera nikotyny ani tytoniu. Zamiast tego urządzenia Nutriair zawierają najwyższej jakości składniki odżywcze pochodzące ze Stanów Zjednoczonych.

 • Czy istnieje ograniczenie wiekowe, aby używać Nutriair?

Nutriair jest odżywczym składnikiem pomocniczym bez nikotyny lub jakichkolwiek składników szkodliwych. Zalecamy aby użytkownicy Nutriair mieli co najmniej 18 lat i uważamy, że korzystanie z naszych urządzeń jest dużym "NIE" dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią lub osób z chorobami układu oddechowego. 

 • Jak długo powinienem wytrzymać Nutriair?

Użycie różni się w zależności od produkty i oczywiście częstotliwości. Przy odpowiednim zastosowaniu Nutriair powinien wystarczyć na od 1 do 3 tygodni.

 • Czy to jest ładowalne?

Nie, ale nic w tym złego. Opracowaliśmy nutriair aby pasował do podróżnego stylu życia. Bez zbędnych zmartwień o ładowarki czy inne urządzenia ładujące.

 • Czy mogę podróżować z moim Nutriair?

Nie wyobrażamy sobie innej sytuacji! Umieść go w bagażu podręcznym, ale nie używaj podczas lotu samolotem.

Elektroniczy dyfuzor z witaminami, czy to bezpieczne:

 • Jakiego rodzaju baterii używacie w dyfuzorach witamin i czy są bezpieczne?

Do elektronicznego dyfuzora z witaminami wspomagającymi relaks i spokojny sen wybraliśmy baterie litowo-polimerowe, ponieważ są jeszcze bezpieczniejsze niż tradycyjne baterie litowe. Polimery są stosowane w akumulatorach, aby uczynić je bardziej odpornymi na uszkodzenia, co pomaga zapobiegać wyciekaniu niebezpiecznych chemikaliów.

Używamy również tylko baterii o pojemności 130 mAh, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych baterii w użyciu.

 • Słyszałem, że glikol propylenowy może być niebezpieczny, czy wdychanie jest niebezpieczne?

Może nie zdajesz sobie sprawy, ale spożywasz glikol propylenowy tak długo, jak pamiętasz! Glikol propylenowy jest stosowany w codziennej żywności i innych produktach przez ostatnie 50 lat i jest zatwierdzony przez GRAS przez FDA. Ilość Glikolu propylenowego w produktach jadalnych jest tak mała, że ​​nie ma absolutnie żadnych szkodliwych skutków, nawet jeśli spożywasz ją przez długi czas.

Urządzenia nutriair ogrzewają glikol propylenowy w tak niskiej temperaturze, aby zachować integralność składników odżywczych, co organizacje medyczne na całym świecie uważają za bezpieczne.

 • Skąd czerpiecie składniki do waporyzatorów z witaminami?

Wszystkie nasze olejki są produkowane w Ameryce i produkowane w laboratorium zarejestrowanym przez FDA. Trzymamy się wysokiej jakości produkcji i utrzymujemy nasze produkty zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasze składniki pochodzą od najbardziej zaufanych nazw w branży farmaceutycznej, zapewniając niezrównaną czystość i jakość.

 • Jaka jest twoja procedura kontroli jakości?

Kontrola jakości istnieje na każdym etapie naszego procesu produkcyjnego. Nie polega po prostu na sprawdzeniu gotowego produktu - jest integralną częścią wszystkiego, co robimy.

Nestle Laboratories tworzy certyfikat analizy nie tylko dla produktu końcowego, ale dla każdego składnika, który tworzy każdy nutriair.

Zobacz przykład Certyfikatu Analizy Nestle Lab

 • Czy wasze produkty są wegańskie i bezglutenowe?

Odpowiedź brzmi tak. Nutriair nie zawiera ŻADNEGO glutenu i jest w 100% przyjazny dla wegan.


Nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytania?

Zapraszamy do kontaktu!nutriair


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl