Produkty nutriair nie zawierają nikotyny!

Szukaj

Waporyzator inhalacyjny relaksujący, Vape Pen Nutriair Relax

  • 1-PAK
  • 3-PAK
Czas dostawy: 2 - 3 DNI ROBOCZYCH dni
dostawa kurierem15.00 zł
kurier za pobraniem19.00 zł
paczkomat11.00 zł
  • Za pobraniem
%

Przy zakupie większych pak-ów

Cena spada!

Daj znać znajomemu o Nutriair:

Waporyzator do inhalacji relaksujący, Vape Pen Nutriair Relax

Waporyzator do inhalacji relaksujący, Vape Pen Nutriair Relax o smaku brzozkwini guawy. Musisz się wyluzować. Nasza mieszanka składa się z wyciągu z męczennicy, rumianku i wyciągu z korzenia waleriany.

Waporyzator do inhalacji relaksujący, Vape Pen Nutriair Relax

Składniki Vape Pen Nutriair Relax: 

  • naturalna gliceryna roślinna
  • glikol propylenowy
  • naturalny ekstrakt z rumianku
  • naturalny ekstrakt z męczennicy
  • naturalny korzeń waleriany
  • naturalne i sztuczne aromaty

Weź nutriair Relax kiedy tylko czujesz się spięty lub zestresowany, ale nie przekraczaj 20 inhalacji w ciągu godziny.

Waporyzator do inhalacji relaksujący, Vape Pen Nutriair Relax

Wyciąg z rumianku: W medycynie rumianku od dawna bierze się ze swoich właściwości relaksujących. Niektóre badania wskazują, że apigenina (związek przeciwutleniający występujący w rumianku) może wywoływać działanie uspokajające lub rozluźniające, wpływając na niektóre substancje chemiczne w mózgu, takie jak serotonina.

Ekstrakt z męczennicy: Na podstawie danych klinicznych, doświadczeń tradycyjnego stosowania i jego zastosowania w kombinacjach ziołowych; wyciągi z męczennicy są ważnym czynnikiem w fitoterapii napięcia, niepokoju i drażliwości z trudnościami w relaksacji.

Wyciąg z korzenia waleriany: Waleriana jest dobrze znana ze swoich właściwości uspokajających i zdolności do rozluźnienia ośrodkowego układu nerwowego i grup mięśni gładkich.

Vape Pen Nutriair Relax. Poczuj maksymalny komfort dzięki innowacyjnym waporyzatorom

Waporyzatory inhalacyjne Nutriair to sposób na odprężenie i relaks. Zawarte w nich substancje odżywcze sprawiają, że poczujesz się komfortowo już po kilku wdechach. Bardzo szybkie działanie jest efektem przedostawania się substancji odżywczych zawartych w mieszankach Nutriair bezpośrednio z płuc do krwioobiegu. Ich relaksujące działanie to olbrzymia zaleta, której nie sposób sobie odmówić. Warto sięgnąć więc po vape w momentach stresowych, by zapewnić sobie tak bardzo potrzebne każdej osobie odprężenie. A tym samym zadbać w pełni o swój organizm. Waporyzator Nutriair dostarcza potrzebne do relaksu substancje odżywcze, dzięki czemu możesz szybko się zrelaksować w bezpieczny i przyjemny dla siebie sposób. Inhalator Nutriair wraz z wybraną mieszanką odżywczą zapewni konkretne działanie, na którym Ci zależy. W przypadku Vape Pen Relax, jest to oczywiście idealny pomysł na odprężenie i relaks.

Olejki Nutriair – wygodne i niezawodne

Olejki, które stosowane są w wapkach to mieszanki odżywcze składające się z bardzo skrupulatnie dobranych substancji. Dzięki nim możesz czuć się tak, jak chcesz w danej chwili. Poczuj maksymalne odprężenie lub energiczne ożywienie, w zależności od potrzeb Twojego organizmu. Wszystko to dzięki olejkom Nutriair. Co ważne, olejki te są całkowicie bezglutenowe, bezalkoholowe, bezcukrowe, a także bez nikotyny oraz tytoniu. Są przygotowane z wyselekcjonowanych składników, zapewniając świetne samopoczucie Twojemu organizmowi. Inhalatory relaksujące sprawdzają się przy każdej okazji. Ich mobilność sprawia, że możesz używać je w dowolnie wybranym momencie. Zmieścisz je w torebce, czy przeniesiesz w kieszeni spodni. To produkt jednorazowego użytku, który wystarczy Ci na długi czas. Nie musisz zatem martwić się o jego ładowanie, czy uzupełnianie składu. Szybko też zorientujesz się, że jego zawartość kończy się, bo zasygnalizuje to migająca na vape pen dioda. Wapki są proste w użytkowaniu. Wystarczy kilka wdechów, by zapewnić sobie odpowiednie samopoczucie. Relaks gwarantowany. A dodatkowo, do swojego organizmu dostarczasz składniki odżywcze za pomocą mikroaerozolu. To sposób na to, by dostarczyć dużą dawkę witamin do organizmu za pomocą kilku wdechów, które wykonasz z Vape Pen. Ten innowacyjny sposób dostarczania składników odżywczych jest prosty, szybki i super skuteczny.

Sprawdź także inne vape peny od nutriair

Nutriair na odporność nutriair na kaca

100% Gwarancja zwrotu gotówki

Jeśli zakupiony produkt Nutriair nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj