Szukaj

Waporyzator do inhalacji, Vape Pen Nutriair Performax

  • 1-PAK
  • 3-PAK
  • 6-PAK
Czas dostawy: 2 - 3 DNI ROBOCZYCH dni

Waporyzator do inhalacji, Vape Pen Nutriair Performax

Waporyzator do inhalacji, Vape Pen Nutriair Performax to mieszanka Epimedium, ekstrakt z męczennicy, Longjack, ekstrakt z guarany, ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z Maca i L-teanina. Weź 15 inhalacji 30 minut przed aktywnością seksualną lub pięć inhalacji dziennie.

Wyciąg z Epimedium: Badanie laboratoryjne z 2008 roku wykazało, że chwast z koziej rogówki zawiera związek o nazwie Icariin, który pomaga blokować działanie enzymu odpowiedzialnego za ograniczenie przepływu krwi do narządów płciowych.

Ekstrakt z Longjack: W wielu krajach azjatyckich Longjack był stosowany u mężczyzn i kobiet jako naturalna pomoc w czynnościach seksualnych, tonik dla zdrowia i afrodyzjak.

Ekstrakt z guarany: guarana jest dobrze znana z potężnego efektu zwiększonej czujności i zmniejszonego zmęczenia, ponieważ zawiera 4-5 razy więcej kofeiny (zwanej guaraniną) niż kawa; zapewniając w ten sposób wytrzymałość, wytrzymałość i energię w celu zwiększenia sprawności seksualnej.

Wyciąg z żeń-szenia: Centrum Medyczne Uniwersytetu Maryland sugeruje, że żeń-szeń może poprawić libido lub zainteresowanie seksualne. Dokładny związek żeń-szenia z popędem seksualnym nie jest dobrze poznany, ale uważa się, że działa, umożliwiając ciału przystosowanie się do stresu przy mniejszych wahaniach popędu seksualnego.

Ekstrakt z Maca: Wielu badaczy uważa, że ​​istnieją właściwości zwiększające libido, które wynikają ze stężeń maca związku aromatycznego, izotiocyjanianu p-metoksybenzylu, który jest silnym afrodyzjakiem, który wydaje się być wyłączny dla maca.


Waporyzator do inhalacji, Vape Pen Nutriair Performax


Weź 15 inhalacji 30 minut przed aktywnością seksualną lub 5 inhalacji dziennie.

Składniki: naturalna gliceryna roślinna, glikol propylenowy, naturalny wyciąg z Epimedium, ekstrakt z Longjack, naturalny ekstrakt z guarany, naturalny ekstrakt z żeń-szenia, naturalny wyciąg z Maca, naturalna L-teanina, naturalne i sztuczne aromaty.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj