Szukaj

nutriair Focus

  • 1-PAK
  • 3-PAK
  • 6-PAK
Czas dostawy: 2 - 3 DNI ROBOCZYCH dni

Nutriair Focus to mieszanka wyciągu z guarany, teobrominy, L-tyrozyny, L-teaniny i witaminy B12. Nasza mieszanka jest pełna nootropów, które mogą poprawiać funkcje poznawcze.

Ekstrakt z guarany: guarana jest dobrze znana z potężnego efektu zwiększonej czujności i zmniejszonego zmęczenia. Zawiera 4-5 razy więcej kofeiny (zwanej guaraniną) niż kawa.

Teobromina: Teobromina jest lekiem zwężającym naczynia krwionośne, który pomaga usuwać dreszcze związane z kofeiną. Teobromina jest również surowcem dla związku zwanego anandamidem, który jest główną substancją chemiczną związaną z myśleniem bocznym i kreatywnością.

L-tyrozyna: wiadomo, że L-tyrozyna wspiera energię i motywację, promuje koncentrację i jasność umysłu oraz poprawia nastrój i reakcję na stres. Jest to element składowy kilku ważnych substancji chemicznych w mózgu zwanych neuroprzekaźnikami.

L-teanina: badania pokazują, że L-teanina może niwelować skutki uboczne kofeiny z guarany, jednocześnie znacznie zwiększając jej koncentrację i aspekty koncentracji.

Witamina B-12: Witamina B-12 jest jedną z najważniejszych witamin dla koncentracji i pamięci. Kiedy brakuje wystarczającej ilości witaminy B-12, otoczka mielinowa nerwów, która jest jak powłoka wokół drutu elektrycznego, zostaje zaburzona, co powoduje problemy z koncentracją, utratą pamięci, dezorientacją i demencją.

więcej o nutriair Focus

Weź kilka inhalacji, ale nie przekraczaj 20 w ciągu godziny.

Składniki: naturalna gliceryna roślinna, glikol propylenowy, naturalny ekstrakt z guarany, naturalna teobromina, naturalna L-tyrozyna, naturalna L-teanina, naturalna witamina B12, naturalne i sztuczne aromaty

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj