Produkty nutriair nie zawierają nikotyny!

Szukaj

Waporyzator do inhalacji z witaminami, Vape Pen Nutriair B-Complex

  • 1-PAK
  • 3-PAK
Czas dostawy: 2 - 3 DNI ROBOCZYCH dni
dostawa kurierem15.00 zł
kurier za pobraniem19.00 zł
paczkomat11.00 zł
  • Za pobraniem
%

Przy zakupie większych pak-ów

Cena spada!

Daj znać znajomemu o Nutriair:

Jednorazowy waporyzator do inhalacji z witaminami, Vape Pen Nutriair B-Complex

Jednorazowy waporyzator do inhalacji witamin o smaku melona Nutriair B-Complex z CoQ10 to połączenie niezbędnych witamin z grupy B i przeciwutleniaczy. Nasza orzeźwiająca mieszanka składa się z naturalnej witaminy B-12, naturalnej witaminy B-6, naturalnej witaminy B-2, naturalnej witaminy B-1 i naturalnego CoQ10.

Jednorazowy waporyzator do inhalacji witamin Nutriair B-Complex z CoQ10

Składniki Vape pen nutriair: 

  • naturalna gliceryna roślinna
  • glikol propylenowy
  • naturalne witaminy B-12, B-6, B-1, CoQ10
  • naturalne i sztuczne aromaty

Weź 10 inhalacji w ciągu dnia.

Jednorazowy waporyzator do inhalacji z witaminami, Vape Pen Nutriair B-Complex

Witamina B-12: Ten składnik odżywczy pomaga zachować zdrowie nerwów i komórek krwi oraz pomaga w tworzeniu DNA, materiału genetycznego we wszystkich komórkach.

Witamina B-6: Witamina B-6, znana również jako pirydoksyna, jest jedną z witamin zawartych w rodzinie kompleksów witaminy B. Ciało używa witaminy B-6 każdego dnia, ponieważ odgrywa rolę w ważnych funkcjach życia jakimi są ruch, pamięć, wydatek energii i przepływ krwi.

Witamina B-2: Witamina B-2, znana również jako ryboflawina, jest ważną witaminą, która działa również jako przeciwutleniacz w organizmie. Witamina B-2 jest związana z utrzymywaniem zdrowych komórek krwi, pomagając zwiększyć poziom energii, ułatwiając zdrowy metabolizm, zapobiegając uszkodzeniom wolnych rodników, przyczyniając się do wzrostu, chroniąc zdrowie skóry i oczu, a nawet więcej.

Witamina B-1: Ta witamina ma kluczowe znaczenie dla organizmu ludzkiego. Można go znaleźć w mięsie, zielonych liściach i warzywach i jest niezbędny do rozkładu tłuszczu i białka.

CoQ10: Organizm naturalnie wytwarza ten przeciwutleniacz. Twoje komórki używają CoQ10 do wzrostu i utrzymania.

Nutriair B-Complex – idealny sposób na odżywienie organizmu

Nutriair to specjalnie opracowany dyfuzor dostarczający do organizmu odpowiednie substancje odżywcze. Ich wdychanie wspomóc ma organizm na rozmaite sposoby, które zależne są od odpowiedniego składu olejków. W przypadku Vape-Pen B-Complex, waporyzator dostarcza skondensowaną porcję witaminy B, wprost do płuc, z których transportowana jest ona bezpośrednio do układu krwionośnego. Waporyzatory, zwane też inhalatorami, czy vape pen idealnie nadają się na różne sytuacje. Są one niewielkie, a przez to można zmieścić je dosłownie wszędzie. A co za tym idzie, inhalować można się w niemal każdej sytuacji. Te bezalkoholowe i całkowicie beznikotynowe waporyzatory stosuje się wraz z określonym wkładem z olejków, które wdycha się ustami w postaci pary, a następnie wydycha.

Co daje wdychanie witaminy B?

Wdychanie witaminy B pozwala na przyjęcie dużej dawki witamin z gruby B, począwszy od B6, na B12 kończąc. Dzięki temu w błyskawicznym tempie jesteśmy w stanie zaaplikować do organizmu odpowiednią ilość witaminy, która jest niezbędna do prawidłowego oraz zdrowego funkcjonowania. Z tego też powodu warto wybrać Vape Pen, który daje możliwość odpowiedniego zaopatrzenia organizmu w potrzebne mu składniki. Efekty, jakie osiąga się przez inhalację są bardzo zadowalające, przez co warto rozważyć stosowanie waporyzatora.

Witaminy z grupy B, a w szczególności B12, są wyjątkowo istotnym elementem diety. Ten składnik odżywczy odpowiada za utrzymanie zdrowego układu nerwowego oraz ma wpływ na tworzenie DNA we wszystkich komórkach. Dlatego też obecność tej witaminy ma szalenie istotne znaczenie dla organizmu. Konieczne jest zatem, by zadbać o jej obecność w odpowiedniej ilości.

Czy produkty Nutriair są bezpieczne?

Waporyzatory oraz olejki do nich są produktami bezpiecznymi. O ich odpowiedni skład dbają laboratoria Nutriair, gdzie przechodzą one bardzo restrykcyjne badania jakości. Ponadto Nutriair został zatwierdzony przez FDA, czyli Agencję Żywności i Leków działającą od 1906 roku agencję rządową USA. Wszystkie olejki produkowane są ze składników naturalnych, zgodnie z bardzo surowymi restrykcjami. Dzięki temu do konsumentów trafiają produkty o wysokiej jakości, a wszystkie użyte w nich składniki odżywcze stoją na najwyższym poziomie. Każdy, kto sięga po Nutriair wybrać może najodpowiedniejszą dla siebie mieszankę, która zapewni konkretny i oczekiwany efekt. W przypadku B-Compex będzie to mieszanka witamin z grupy B.

Sprawdź także inne vape peny od nutriair

Nutriair odporność nutriair pobudzający

100% Gwarancja zwrotu gotówki

Jeśli zakupiony produkt Nutriair nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj