Szukaj

Waporyzator do inhalacji, Vape Pen Nutriair B-Complex

  • 1-PAK
  • 3-PAK
  • 6-PAK
Czas dostawy: 2 - 3 DNI ROBOCZYCH dni

Jednorazowy waporyzator do inhalacji witamin, Vape Pen Nutriair B-Complex

Jednorazowy waporyzator do inhalacji witamin Nutriair B-Complex z CoQ10 to połączenie niezbędnych witamin z grupy B i przeciwutleniaczy. Nasza orzeźwiająca mieszanka składa się z naturalnej witaminy B-12, naturalnej witaminy B-6, naturalnej witaminy B-2, naturalnej witaminy B-1 i naturalnego CoQ10.

Witamina B-12: Ten składnik odżywczy pomaga zachować zdrowie nerwów i komórek krwi oraz pomaga w tworzeniu DNA, materiału genetycznego we wszystkich komórkach.

Witamina B-6: Witamina B-6, znana również jako pirydoksyna, jest jedną z witamin zawartych w rodzinie kompleksów witaminy B. Ciało używa witaminy B-6 każdego dnia, ponieważ odgrywa rolę w ważnych funkcjach życia jakimi są ruch, pamięć, wydatek energii i przepływ krwi.

Witamina B-2: Witamina B-2, znana również jako ryboflawina, jest ważną witaminą, która działa również jako przeciwutleniacz w organizmie. Witamina B-2 jest związana z utrzymywaniem zdrowych komórek krwi, pomagając zwiększyć poziom energii, ułatwiając zdrowy metabolizm, zapobiegając uszkodzeniom wolnych rodników, przyczyniając się do wzrostu, chroniąc zdrowie skóry i oczu, a nawet więcej.

Witamina B-1: Ta witamina ma kluczowe znaczenie dla organizmu ludzkiego. Można go znaleźć w mięsie, zielonych liściach i warzywach i jest niezbędny do rozkładu tłuszczu i białka.

CoQ10: Organizm naturalnie wytwarza ten przeciwutleniacz. Twoje komórki używają CoQ10 do wzrostu i utrzymania.

więcej o nutriair B-Complex


Jednorazowy waporyzator do inhalacji witamin, Vape Pen Nutriair B-Complex

Weź 10 inhalacji w ciągu dnia.

Vape pen nutriair składniki: naturalna gliceryna roślinna, glikol propylenowy, naturalne witaminy B-12, B-6, B-1, CoQ10, naturalne i sztuczne aromaty


Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj