Produkty nutriair nie zawierają nikotyny!

Szukaj

Vape pen energetyczny zestaw do inhalacji Nutriair ENERGY-PAK

119.97 zł

Czas dostawy: 2 - 3 DNI ROBOCZYCH dni
dostawa kurierem15.00 zł
kurier za pobraniem19.00 zł
paczkomat11.00 zł
  • Za pobraniem
%

Przy zakupie większych pak-ów

Cena spada!

Daj znać znajomemu o Nutriair:

Zestaw Energy Pak. Poczuj tę moc!

3 wapki Nutriair jakie składają się na Zestaw Energy Pak to prawdziwa bomba energetyczna. Poczuj witaminową moc sięgając po Nutriair B-Complex oraz mnóstwo energii, która pozwoli Ci na skuteczną i efektywną pracę, czy naukę. Ten efekt zawdzięczać będziesz wapkom Nutriair Energy oraz Nutriair Focus. Dzięki kilku wdechom pozyskanym z tych fantastycznych i innowacyjnych urządzeń oraz dzięki recepturom tworzącym olejek do inhalacji, szybko zapewnisz sobie niesamowicie pozytywne efekty. Zmęczenie odejdzie w bok, a koncentracja oraz super intelektualna sprawność będą towarzyszyć Ci przez długi czas. Bez obaw sięgaj po wapki wyprodukowane pod okiem laboratoriów amerykańskich, dbających o jakość oraz bezpieczeństwo tych specyfików. Wybierz dla siebie zestaw, którego zalety docenisz ilekroć czuć będziesz zmęczenie lub potrzebować będziesz wsparcia Twojej percepcji. Wybierz zestaw Energy Pak i poczuj się świetnie.

Czy warto używać waporyzatora Nutriair?

Korzyści ze stosowania waporyzatorów Nutriair są ogromne, zaś w przypadku zestawu Energy Pak mają one potrójną moc sprawczą. Dzięki inhalacjom z użyciem trzech różnych wapek zyskasz energię, koncentrację oraz zastrzyk witamin z grupy B. W prosty sposób składniki odżywcze wchodzące w skład wdychanych przez Ciebie wapek przedostaną się do płuc, a następnie do krwioobiegu, wywołując pożądany efekt. Poczujesz moc energii, która pozwoli Ci działać na najwyższych obrotach i wykorzystywać drzemiący w Tobie potencjał. Wszystkie składniki, które znajdują się w wapce zawierają składniki najwyższej jakości, które przeszły bardzo restrykcyjne testy w laboratoriach amerykańskich. Możesz być więc pewien, że Twoja wapka składa się z elementów najwyższej jakości.

Na jak długo wystarczy zestaw Energy Pak?

W zależności od tego, jak często sięgać będziesz po poszczególne wapki, możesz szacować, iż 1 waporyzator wystarczy Ci na około tydzień do 3 tygodni. W przypadku zaś całego zestawu, może być to całkiem podobny okres lub znacznie wydłużony czasowo, w zależności od intensywności i częstotliwości z jaką sięgać będziesz po poszczególne elementy zestawu, a także czy po poszczególne elementy sięgać będziesz oddzielnie, czy po wszystkie jednocześnie.

Vape pen energetyczny zestaw do inhalacji Nutriair ENERGY-PAK

Zestaw zawiera: 

100% Gwarancja zwrotu gotówki

Jeśli zakupiony produkt Nutriair nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj